Yhteystiedot

Yleinen asiakaspalvelu
Tilauksiin ja toimituksiin liittyvät kysymykset asiakaspalvelu@kirjavalitys.fi
Valikoimaan ja kustantamoon yleisesti liittyvät kysymykset: basam@basambooks.fi

Operatiivinen johtaja
Aino Salminen
+358 40 841 7913
aino@basambooks.fi

Myyntipäällikkö
Jarkko Mali
+358 50 368 8335
jarkko@basambooks.fi

Viestintäsuunnittelija
Frida Wikblad
+358 45 340 2026
frida@basambooks.fi

Painoliikennekoordinaattori
Laura Karhapää
+358 50 543 5166
laura@basambooks.fi

Kustannustoimittaja
Karla Löfgren
karla@basambooks.fi

Foreign Rights
Tuomas Lojamo
tuomas.lojamo@basambooks.fi

Kustantaja
Batu Samaletdin
+358 40 500 8695
batu@basambooks.fi

Arvostelukappaleet ja haastattelupyynnöt
frida@basambooks.fi

Käsikirjoitukset, kirjaideat
kasikirjoitukset@basambooks.fi

Laskutus 
laskutus@basambooks.fi

Postiosoite
Basam Books Oy
c/o Lapinlahden Lähde Oy
Lapinlahdenpolku 8
00180 Helsinki