YHTEYSTIEDOT

Postiosoite

Basam Books Oy
c/o Lapinlahden Lähde Oy
Lapinlahdenpolku 8
00180 Helsinki

Laskutus

laskutus@basambooks.fi

ASIAKASPALVELU

Tilauksiin ja toimituksiin liittyvät kysymykset basambooks@pikakirjakauppa.fi
tai 09 5840 4500, avoinna arkisin klo 9-15.

Valikoimaan ja kustantamoon yleisesti liittyvät kysymykset: basam@basambooks.fi

YHTEYSHENKILÖT

Kustantaja

Batu Samaletdin
+358 40 500 8695
batu@basambooks.fi

Toimitusjohtaja

Jarkko Mali
+358 50 368 8335
jarkko@basambooks.fi

Viestintäsuunnittelija

Frida Wikblad
+358 45 340 2026
frida@basambooks.fi

Kustannustoimittaja

Laura Karhapää
+358 50 543 5166
laura@basambooks.fi

Kustannustoimittaja

Aino Salminen
+358 50 326 7655
aino@basambooks.fi

Kustannustoimittaja

Karla Löfgren
karla@basambooks.fi

Foreign Rights

Tuomas Lojamo
tuomas.lojamo@basambooks.fi

Arvostelukappaleet

frida@basambooks.fi

Haastattelupyynnöt

frida@basambooks.fi

Käsikirjoitukset ja kirjaideat

kasikirjoitukset@basambooks.fi

Käsikirjoitukset, runous

runous@basambooks.fi
KIRJAUDU
Sisäänkirjautuminen
Rekisteröityminen
OMA TILI
Omat tiedot
Omat tilaukset
Omat laskut
ASIAKASPALVELU
Asiakaspalvelu
Yhteystiedot
Toimitusehdot
SEURAA MEITÄ
Facebook
Instagram
Linkedin